fbpx

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Warszawa Radzymin

The Plumbing has been in business since 1978

Przydomowe oczyszczalnie ścieków, to świetne rozwiązanie dla osób, które nie mogą podłączyć instalacji wewnętrznej do zewnętrznego systemu kanalizacji. Nasza oferta nie jest jednak ukierunkowana wyłącznie na nowe inwestycje. Jeśli obecnie korzystasz z tzw. szczelnego szamba, zachęcamy do rozważenia modernizacji, która z pewnością przyniesie Ci wiele korzyści.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków Warszawa Radzymin

Współpracujemy z czołowym producentem urządzeń do oczyszczania ścieków. 60 lat doświadczenia sprawia, że montowane przez nas systemy i urządzenia gwarantują niezawodność i jakość jakiej oczekują klienci na całym świecie.

BioAir® – Nowa technologia oczyszczania ścieków

BioTec, BioFicient, BioDisc® – Biologiczne oczyszczalnie ścieków

OFEROWANE SYSTEMY PRZYDOMOWYCH OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW

BioDisc

Sprawdzone i niezawodne rozwiązanie oparte o opatentowany system oczyszczania ścieków, który zbudowany został na technologii złóż obrotowych. Zapewnia bardzo wysoki poziom usuwania zanieczyszczeń. Cechuje go również wyjątkowa odporność na korzystanie z chemii domowej z uwagi na największy występujący na rynku osadnik wstępny.

Dla kogo?

Oczyszczalnia przeznaczona jest dla budynków zamieszkałych przez nie więcej niż 18 osób. Ceniona jest ze względu na ograniczoną ilość czynności obsługowych oraz ograniczenie nieprzyjemnego zapachu dzięki braku mechanicznego napowietrzania.

BioFICIENT

Niezawodne, bardzo wydajne i wyjątkowo skuteczne rozwiązanie. Zastosowano w nim innowacyjną metodę oczyszczania z podwójnym bioreaktorem tlenowym, dzięki któremu osiągnięto naprawdę wysoką skuteczność przy zmiennym dopływie ścieków.

Dla kogo?

Oczyszczalnia przeznaczona jest dla budynków zamieszkałych przez nie więcej niż 30 osób. Ceniona jest ze względu na ograniczoną ilość czynności obsługowych oraz ograniczenie nieprzyjemnego zapachu dzięki braku mechanicznego napowietrzani Dodatkowo nie wymaga dodawania biopreparatów.a.

BIOTEC

Jednozbiornikowa oczyszczalnia oparta na unikatowej techonologii złóż zraszanych, dzięki czemu jest w stanie zagwarantować stabilną pracę bez skomplikowanych urządzeń, pomp, dyfuzorów i elektrozaworów. W jednym zbiorniku wykorzystuje ona procesy oczyszczania biologicznego i mechanicznego.

Dla kogo?

Dzięki unikatowej technologi udało się osiągnąć prostą konstrukcję wymagającą niewielkiej powierzchni na instalację. Nie wymaga również stosowania bakterii i dowożenia osadu czynnego, co sprawia, że prace konserwacyjne są ograniczone do minimum.

BIOAIR

Niezawodne i wydajne rozwiązanie o nieskomplikowanej konstrukcji, które jednocześnie sprawia, że ścieki oczyszczone zostają do bardzo wysokiego standardu jakościowego. Wynik jakim może się poszczycić to redukcja BZT5 na poziomie aż 97,5%.

Dla kogo?

Przeznaczone jest do budynków zamieszkałych przez maksymalnie 15 osób. Można  śmiało powiedzieć, że jest to wybór dający spore oszczędności, ze względu na niski koszt instalacji i użytkowania.

KORZYŚCI Z ZASTOSOWANIA PRZYDOMOWEJ OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW

  • Wybierając biologiczną oczyszczalnie ścieków dbamy o środowisko
  • Nowoczesne technologie zapewniają bardzo dużą skuteczność i minimalizację czynności eksploatacyjnych
  • Estetyczny wygląd
  • Optymalizacja kosztów
  • Technologie dostosowane do warunków terenowych poszczególnych zabudowań