fbpx
733 066 220 tomasz@sprysak.pl

Serwis Viessmann Warszawa

Strona główna 9 Serwis Viessmann Warszawa

Jesteś posiadaczem urządzenia grzewczego marki Viessmann i poszukujesz profesjonalnego autoryzowanego serwisu w swojej okolicy? Serdecznie zapraszamy do kontaktu! Specjalizujemy się w przeprowadzaniu instalacji oraz napraw urządzeń Viessmann, a w szczególności naściennych kotłów gazowych. Działamy na terenie Warszawy i okolic.

W zakres świadczonych przez nas usług serwisowych wchodzą między innymi:

– Pierwsze uruchomienia
– Coroczne przeglądy przedłużające gwarancję
– naprawy gwarancyjne
– Przeglądy pogwarancyjne
– Szybkie usuwanie usterek
– Optymalizacja pracy urządzeń grzewczych
– Modernizacje kotłowni
– Sprzedaż części zamiennych
– Sprzedaż kotłów gazowych Viessmann
– Montaż kotłów gazowych, zasobników, regulatorów pogodowych
– Montaż instalacji powietrzno – spalinowej
– Modernizacja kotłowni
– Wymiana kotła na paliwo stałe (kopciucha) na kocioł gazowy

 

Marka Viessmann to już ponad 100 lat tradycji w zakresie produkcji najróżniejszych urządzeń, także tych z zakresu techniki grzewczej. Firma jest jednym z liderów w produkcji systemów techniki grzewczej. W Polsce Viessmann z powodzeniem działa już od ponad 25 lat. W tym czasie sprzedano w naszym kraju aż kilkaset tysięcy najrozmaitszych urządzeń grzewczych.  Obecnie marka Viessmann przykłada ogromną wagę do zastosowania w technice grzewczej odnawialnych źródeł energii (OZE). Kotły gazowe Viessmann charakteryzuje znakomita jakość wykonania, trwałość oraz łatwa dostępność części zamiennych.

Posiadamy certyfikaty potwierdzające nasze kompetencje w zakresie montażu oraz serwisu kotłów Viessmann. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!