fbpx

Serwis Saunier Duval Warszawa

Serwis Saunier Duval Warszawa

Awaria kotła Saunier Duval? A może potrzebujesz wymienić stary kocioł grzewczy na nowy? Jako autoryzowany serwis Saunier Duval oferujemy szeroki wachlarz usług serwisowych oraz instalacyjnych w Warszawie oraz okolicach. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, regularnym szkoleniom w Akademii Saunier Duval oraz nowoczesnemu wyposażeniu możemy świadczyć usługi serwisowe na najwyższym poziomie. Zapraszamy do kontaktu. 

Oferujemy profesjonalne usługi serwisowe Saunier Duval.
– Pierwsze uruchomienia urządzeń grzewczych.
– Przeglądy przedłużające gwarancję.
– Naprawy gwarancyjne.
– Sprzedaż kotłów grzewczych Saunier Duval.
– Przeglądy kotłów.
– Szybkie usuwanie awarii.
– Optymalizacja pracy urządzeń grzewczych Saunier Duval.
– Sprzedaż oryginalnych części serwisowych Saunier Duval.
– Montaż kotłów gazowych, zasobników, regulatorów pogodowych.
– Montaż instalacji powietrzno – spalinowej.
– Modernizacja kotłowni – również w ramach programu ‘Czyste Powietrze’.
– Wymiana kotłów na paliwo stałe (kopciucha) na nowoczesne kotły gazowe.

 

Nasze wieloletnie doświadczenie potwierdzają uzyskane certyfikaty z odbytych szkoleń producenta. Realizujemy zarówno zlecenia w domach jednorodzinnych, mieszkaniach jak i w dużych budynkach firmowych oraz instytucjach. Zapraszamy do współpracy również deweloperów oraz spółdzielnie mieszkaniowe. 

Zadzwoń do nas!

Autoryzowany serwis Saunier Duval Warszawa

733 066 220

Saunier Duval Warszawa

Saunier Duval to jedna z wiodących marek na rynku urządzeń grzewczych, która jest ceniona za swoją niezawodność, innowacyjność i zaawansowane technologie. Marka ta zdobyła sobie uznanie klientów w Warszawie dzięki szerokiej ofercie urządzeń grzewczych, które odpowiadają na różnorodne potrzeby i wymagania użytkowników. W ofercie Saunier Duval znajdują się między innymi gazowe kotły kondensacyjne, które charakteryzują się wysoką efektywnością energetyczną. Dzięki technologii kondensacji, kotły te są w stanie wykorzystać maksymalnie dostępną energię, co przekłada się na niższe rachunki za ogrzewanie. Dodatkowo, są one przyjazne dla środowiska, ponieważ emitują mniej szkodliwych substancji. Ogromnym atutem marki Saunier Duval jest rozbudowana sieć serwisowa

Saunier Duval nieustannie pracuje nad rozwojem swoich produktów, wprowadzając na rynek coraz to nowsze technologie, które odpowiadają na zmieniające się potrzeby i oczekiwania użytkowników. Dzięki temu, wybierając produkty tej marki, można być pewnym, że korzysta się z najnowocześniejszych i najbardziej niezawodnych rozwiązań dostępnych na rynku.