fbpx

Serwis Vaillant Praga

Serwis Vaillant Praga

Szukasz firmy, który specjalizuje się w  serwisie kotłów Vaillant w dzielnicy Praga? Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Od lat wzbogacamy nasze doświadczenie w zakresie autoryzowanego serwisu Vaillant Praga. Posiadamy niezbędne zaplecze techniczne oraz rzetelną wiedzę, dzięki czemu świadczymy usługi serwisowe na najwyższym poziomie. Dbamy o odpowiedni zapas części zamiennych, dzięki czemu możemy zapewnić szybkie i skuteczne usuwanie usterek w sezonie grzewczym.

Oferujemy profesjonalne usługi serwisowe kotłów renomowanej niemieckiej marki Vaillant.
– Pierwsze uruchomienia urządzeń grzewczych.
– Przeglądy przedłużające gwarancję.
– Naprawy gwarancyjne.
– Sprzedaż kotłów gazowych Vaillant.
– Przeglądy pogwarancyjne.
– Szybkie usuwanie awarii.
– Optymalizacja pracy urządzeń grzewczych Vaillant.
– Sprzedaż części serwisowych Vaillant.
– Montaż kotłów gazowych, zasobników, regulatorów pogodowych.
– Montaż instalacji powietrzno – spalinowej.
– Modernizacja kotłowni – również w ramach programu ‘Czyste Powietrze’.
– Wymiana kotłów na paliwo stałe (kopciucha) na nowoczesne kotły gazowe.

 

Nasze wieloletnie doświadczenie potwierdzają uzyskane certyfikaty z odbytych szkoleń producenta. Realizujemy zarówno zlecenia w domach jednorodzinnych, mieszkaniach jak i w dużych budynkach firmowych oraz instytucjach.

Logo Vaillant

 

Zadzwoń do nas!

Autoryzowany serwis Vaillant Praga

733 066 220

Kilka słów o dzielnicy Praga

Praga to historyczna dzielnica Warszawy, położona na prawym brzegu Wisły. Przez wiele lat była uważana za mniej rozwiniętą część stolicy, ale w ostatnich dekadach przeszła znaczącą transformację, stając się kreatywnym i artystycznym sercem miasta. Wiele starych kamienic i fabryk zostało odrestaurowanych, tworząc przestrzeń dla galerii, atelier, kawiarni i klubów. Praga słynie z zachowanych autentycznych zakątków, które przetrwały II wojnę światową, co czyni ją unikalnym miejscem na mapie Warszawy.

W dzielnicy Praga zamontowano już tysiące kotłów grzewczych marki Vaillant. Jako autoryzowany serwis Vaillant, dbamy o sprawne funkcjonowanie tych urządzeń.